Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Dekorativní stěrky

Nabízíme dva dekorativní systémy: Pandomo a Betonimage.

Typy dekorativních stěrek

1. Dekorativní systém Pandomo

Jde o dekorativní systém pro povrchovou úpravu odlah a stěn v interiéru. Skládá se z mnoha mezi sebou navzájem odzkoušených a dlouhodobě spolupůsobících a navzájem kombinovatelných komponent, které byly speciálně vyvinuty pro tento systém.

Aby byl celý povrch zhotoven úspěšně, montáž může provádět pouze certifikovaná firma s proškolenými zaměstnanci, jelikož musí být dodržen správný technologický postup.

Stěny zhotovené z materiálu Pandomo jsou hladké beze spár, odolné špinění. Díky kvalitní povrchové úpravě jsou povrchy vhodné i do vlhkých prostor jako je sprchový kout, koupelna, stěny u bazénu atd. Asi nejznámějším vzhledem stěn je hladký probarvený povrch s typickým mramorováním. Povrch je vždy sametově matný, vodoodpudivý a odolný mechanickému poškození. Zabroušením povrchu dostává požadovaný vzhled a následnou povrchovou úpravou (lak nebo olej) i odolnost. Uvedené povrchové úpravy brání špinění stěn a umožňují jejich omyvatelnost. V případě poškození se dají stěny opravit a nepodléhají stárnutí stejně jako malba nebo tapety

Podlahy ze systému Pandomo se díky svému hladkému a bezespárému povrchu dokonale udržují a nehrozí jim špinění jako spárám mezi dlažbou. Monolitický povrch z Pandoma je pro svoji odolnost vhodný i do komerčních prostor s vysokou zátěží, je stálobarevný a vhodný i na podlahové vytápění. Povrch podlahy PANDOMO je sametově matný, vodoodpudivý a odolný mechanickému poškození. Povrchovou úpravu tvoří přebroušení / zaleštění povrchu (zapálení barevného vzhledu) a nátěr transparentním epoxidem, polyuretanem nebo přeolejování speciálními oleji s obsahem vosků.

2. Dekorativní systém Betonimage

Na rozdíl od systému Pandomo, který umožňuje nesčetné barevné kombinace, tento systém podtrhuje a zvýrazňuje barvu a kresbu betonu ve všech jeho variantách. Není sice tak pestrý jako systémy Pandomo, ale určitě jej velmi příjemně doplňuje. Díky nepřebernému počtu různorodých malířských a štukatérských technik se otvírají nové možnosti klasického designu betonu. Materiál vyrábí firma Ardex, myšlenku, nápad a vizi dodává zručný řemeslník ve spolupráci se zákazníkem, designérem a architektem. Na stěně tak vzniká mnohem více než jen pouhý barevný nátěr, vzniká tak jedinečný design propůjčující objektu výjimečnost, ojedinělost a originalitu.

Galerie realizací dekorativních stěrek u našich zákazníků