Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Dřevěné podlahy

Dřevěnou podlahou se Váš interiér stává součástí přírody. Navzdory módním trendům přirozená krása dřeva vždy vynikne a vypoví mnohé o životním stylu uživatele. Jako přírodní produkt je dřevo ekologicky šetrné, neshromažďuje prach a jiné alergeny. Dřevěné podlahy se vyrábí v mnoha druzích a stylech. Je to podlaha na celý život, kterou nebudete muset nikdy nahrazovat.

Nabízíme masivní i vícevrstvé podlahy.

K Vámi vybrané dřevěné podlaze Vám můžeme vyrobit i dřevěné schody. Tyto můžou být vybaveny protiskluznou drážkou.

Masivní podlahy

Podlahy vyrobené z masivního dřeva mají jedinečný přírodní vzhled a zaručují možnost více renovací. Podlaha má vynikající tepelné vlastnosti, které oceníte při chůzi na boso. Snižuje kročejovou hlučnost.

Masivní podlaha není vhodná na podlahové topení a do vlhkých prostor. Povrchově se upravuje lakováním či olejováním.

Způsob pokládky masivních dřevěných podlah má své přesná pravidla. Aby byl finální výsledek výborný, doporučujeme nechat podlahu položit našimi proškolenými a certifikovanými pracovníky, kteří jsou prověřeni dlouholetou praxí.

Vícevrstvé podlahy

Tento typ má horní nášlapnou vrstvu vždy z tvrdého dřeva. Vícevrstvá dřevěná podlaha je většinou již ve výrobě přebroušená a nalakovaná či naolejovaná, takže se nemusí po položení finálně upravovat. Laky jsou nanášeny v několika vrstvách a tvrzeny, takže mají pevný a pružný povrch.

Tyto podlahy se pokládají lepením, nebo zámkových způsobem a jsou vhodné na podlahové vytápění.

Ukázka dřevěných podlah z naší nabídky