Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Pokládka a údržba podlah

Pokládáme koberce a podlahy všech typů. Pokládka koberce může být na volno ,oboustrannou lepící páskou, nebo pevnou fixací lepidlem k podlaze. Pokládka probíhá dle požadavků zákazníka, většinou zahrnuje Vyrovnání podkladu, montáž koberce a řezaného, nebo lepeného soklu na zeď nebo do lišty.

Ostatní podlahy –dodáváme a instalujeme dřevěné podlahy , schodiště, PVC v metráží i čtvercích, vinylové podlahy, schodiště marmoleum , laminátové podlahy, korkové podlahy,čistících zón. Vše včetně přípravy podkladů a kompletního servisu.

Zajištujeme renovaci a vyrovnání podkladu pomocí nivelačních stěrek a speciálně upravených potěrů. Vyrábíme schodiště k dřevěným podlahám a dřevěné podlahy renovujeme. Naši pracovníci jsou odborně vyškoleni, certifikovaní a prověření dlouholetou praxí. Zajišťujeme odbornou pokládku jak v domech a bytech, tak v komerčních prostorách, výrobě, kancelářích, prodejnách, penzionech, hotelech, školách a zdravotních zařízeních. Pokládáme a renovujeme venkovní terasy. Zajišťujeme údržbu a čištění všech typů podlah, které pokládáme včetně koberců v metráži i kusových. Obšíváme koberce a kobercové lišty.

Pro své zákazníky doporučujeme výrobky osvědčené pro údržbu a čištění podlahy včetně návodů na čistění. Jestliže se potřebujete poradit, nebo podlahu vyčistit, neváhejte nás kontaktovat.